W górę

Wielka inwestycja w mieście

Na rynku są od ponad dwudziestu lat. W 2016 roku znaleźli się w Top 10 najbardziej rozpoznawalnych marek eCommerce w Polsce. Marcin Grzymkowski rozpoczął swój internetowy biznes dzięki dziesięciu tysiącom pożyczonym od rodziców. Teraz firma eObuwie jest warta blisko miliard złotych.

W 2016 roku firma oddała do użytku nowoczesne centrum logistyczno – magazynowe oraz biurowiec w Nowym Kisielinie. Obecnie planuje wybudować kolejne centrum logistyczne, o powierzchni nawet 150 tysięcy m2. W środę odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego obiektu na terenie Parku Przemysłowo-Technologicznego w Zielonej Górze.

Za prace nad budową obiektu odpowiedzialne jest Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej. Jak podkreśla jego prezes, Dariusz Stasik, to podobnie jak eobuwie firma rodzinna, dzięki czemu współpraca jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Centrum logistyczne obuwniczego giganta ma zostać oddane do końca 2019 roku. Dzięki rozbudowie firmy pracę będzie mogło znaleźć nawet kilkaset osób.

 

 

 

1
Dodaj komentarz

400
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy
Adam

A od kiedy eobuwie są firmą rodzinną właściciela marki CCC?
obuwie zostało jakiś czas temu sprzedane.