W górę

Święto na boisku w Chynowie

0

Atmosfera jak na prawdziwych piłkarskich arenach. Sportowa rywalizacja i oczywiście głośni kibice wspierający swoich faworytów. Takich emocji w tym miejscu jeszcze nie było, a w zasadzie nie mogło być, bo ten zespół edukacyjny w naszym mieście do tej pory nie posiadał takiej infrastruktury sportowej. W końcu się udało i dzieciaki mają swoje wymarzone multifunkcyjne boisko, które przetestowali bardzo dokładnie rozgrywając na nowym obiekcie turniej o puchar prezydenta Zielonej Góry.

Podczas turnieju będącego jednocześnie specjalną formą oficjalnego otwarcia boiska, wielokrotnie padało nazwisko Zbigniewa Binka, radnego który przez cały czas wspierał tę inwestycje, dążąc do jej

Dodajmy, że zawodnicy biorący udział w turnieju zostali uhonorowani okazjonalnymi medalami i pucharami. Do szkoły trafiły w prezencie od władz miasta nowe piłki do gry, a całość uroczystości zakończył miniturniej rzutów karnych, w którym na przeciw siebie stanęli radny Binek i prezydent Kubicki. Rywalizacja strzelecko – bramkarska obu panów zakończyła się remisem 1:1.

 

 

Dodaj komentarz

400