W górę

Streamsoft otworzył swoją nowoczesną siedzibę

Pracodawca, który funduje pracownikom salę do gier – dla wielu marzenie. W środku mini koszykówka i automaty — ma to zapewnić pracownikom odpowiednią dawkę relaksu przy tworzeniu oryginalnych i nowoczesnych koncepcji.

Informatycy podkreślają, że w ich pracy taka odskocznia jest niezbędna, ponieważ siedząc przy komputerze i programując przez osiem godzin można “oszaleć”. Kolejne pomieszczenie, na które warto zwrócić uwagę, to rowerowania wyposażona w natryski i przebieralnie, które zapewnią komfort fanom jednośladów. Takie kreatywne i ciekawe pomieszczenia znalazły się w nowoczesnym biurowcu, który stanął przy Alei Wojska Polskiego, między Castoramą i biblioteką Norwida.

Jeszcze rok temu, była to po prostu dziura w ziemi. Dziś stoi tam nowoczesny biurowiec, w którym pracuje 130 osób. To zielonogórska centrala firmy Streamsoft, która swoje oddziały ma na przykład w Krakowie, Wrocławiu czy Warszawie. Streamsoft ,to spółka działająca na rynku od 28-lat. Jest liderem wśród polskich producentów oprogramowania dla średnich firm.

Dodaj komentarz

400