W górę

Startuj po dyplom MBA

Szerokie zawodowe horyzonty, kariera w największych korporacjach, zarządzanie w ramach rad nadzorczych lub własny biznes podparty ugruntowaną wiedzą ekonomiczną i menedżerską. Tak na swoją przyszłość patrzy wiele osób, których marzeniem jest przeszklone biuro w wieżowcu któregoś z europejskich city, albo po prostu ci którym zależy na solidnym wykształceniu podpartym międzynarodowym dyplomem.

Master of Business Administration to interdyscyplinarny program integrujący kompetencje z zarządzania, finansów oraz umiejętności miękkich, które pomagają w zdobyciu, uporządkowaniu i pogłębieniu umiejętności menedżerskich. Dzięki nawiązaniu współpracy Uniwersytetu Zielonogórskiego z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów tego rodzaju program studiów dostępny będzie również w Zielonej Górze.

Dodajmy, że program studiów Executive MBA realizowany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów we współpracy z Uniwersytetem Zielonogórskim jest walidowany przez Porto Business School będącą integralną częścią Uniwersytetu Porto – największej instytucji edukacyjnej i badawczej w Portugalii

Dodaj komentarz

400