W górę

Rosati: Rezolucja, to kolejne ostrzeżenie.

Pierwszego marca w Parlamencie Europejskim uchwalono rezolucję dotyczącą Polski. Rezolucja jest poparciem dla działań Komisji Europejskiej, która w grudniu rozpoczęła pierwszy etap procedury dotyczącej uruchomienia artykułu numer 7 unijnego traktatu.

Profesor Dariusz Rosati, europoseł z ziemi lubuskie,j podkreśla że Unia Europejska z niepokojem patrzy na to, co dzieje się w Polsce. Politycy z Brukseli otwarcie mówią o tym, że polskie władze naruszają zasady praworządności. Nasz rząd, do końca marca powinien przedstawić swoją odpowiedź na zalecenia Komisji Europejskiej.

Jak zaznacza Rosati: “Rekonstrukcja rządu, doprowadziła do sytuacji, w której wróciła szansa na dialog między unią i rządem naszego kraju”. O tym, co dzieje się w Brukseli, europoseł na bieżąco informuje na swoich profilach społecznościowych, ale także podczas cyklicznych spotkań. Polityk i ekonomista tym razem odwiedził uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych.

1
Dodaj komentarz

400
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy
Kpina

Ten komuch był przez 24 lata w PZPR (zapewne byłby do dziś, ale komuna upadła) i teraz ktoś tego czerwonego działacza dopuszcza w “wolnej Polsce” do mieszania w głowach młodzieży? Wyper… ć dyrektora tej szkoły na zbity pysk!!!!
Co ten komunista ma wspólnego z Ziemią Lubuską?