W górę

Psia rzeczywistość Pomorskiego

Inicjatywa psich mieszkańców Osiedla Pomorskiego wydawała się strzałem w dziesiątkę. Profesjonalny wybieg dla psów, połączony oczywiście z psią toaletą z prawdziwego zdarzenia, na którą z zazdrością mogliby spoglądać właściciele czworonogów z innej części miasta, nie mówiąc już o ich pupilach.

Jak się jednak okazuje, szczytny pomysł i poparcie jednej części mieszkańców nie zawsze musi podobać się innej części, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi czynnik czysto ludzki czyli lokalizacja wybiegu. I tak jak pierwotnie zawiązała się grupa inicjująca budowę wybiegu, tak z automatu powstała kontrgrupa, która co prawda do czworonogów nic nie ma, ale do miejsca na osiedlową psią nowość już tak.

Ostatecznie pewne jest jedno – psia wybiego-wygódka w proponowanym miejscu nie powstanie. Gdzie powstanie i czy powstanie, to zupełnie inna kwestia. Pomysły na nową lokalizację są. Czy będzie ona tym razem konsyliacyjna, tego na razie nie wiadomo.

6
Dodaj komentarz

400
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
najnowszy najstarszy
rokietnica

Boże co ten Budziński wygaduje za bzdury? Jaki wychodek? Przecież wybieg to nie jest wychodek… kolejny głąb który wygaduje bzdury

dąb

“dąb” A to nie wiesz dlaczego wygaduje głupoty p. Budziński! Jeszcze brak jego kumpeli Grażyny Jaskólskiej! Ta dopiero jest cwaniara . Wybory się zbliżają , a nóż załapią się na nową kadencję!

Hhh

I bardzo dobrze w blokach nie powinno być psów ! Chcesz pieseczka idź sobie mieszkaj w domu ! Niech sra na Twoim podwórku . A nie robić wybiegi dla kundli. . I co jeszcze? I tak srają gdzie popadnie. Żaden z właścicieli nie ruszy swojego… Żeby podnieść kupę z ziemi . A pieseczka to by się chciało !

INNA

proszę nie mierzyć wszystkich jedną miarką ….. są tacy co sprzątają po swoich pupilach 🙂

Andrzej

To raczej ty wyprowadź się do “domku” wrogu psów i ludzi. Jeśli twierdzisz,że “żaden z właścicieli” nie sprząta po psie, to jesteś zwyczajnym kłamcą. Pomysł z wybiegiem świetny i byłby właśnie wzorem dla niesprzątajacych…jak się sprząta po psie.

Kris

nie chciałbym być niegrzeczny ale w stosunku do ciebie będę i powiem ci wprost :jesteś głupszy niż złamane grabie….a mój pies ma większe IQ od ciebie