W górę

Pociągiem po Zielonej Górze

0

Wyobrażacie sobie przejazd przez Zieloną Górę w godzinach szczytu bez przejmowania się natężeniem ruchu, sygnalizacją świetlną czy innymi pojazdami, do tego płynnie i bez tracenia czasu w korkach? Jeśli nie, to niestety żyjecie w nieświadomości, bo tego rodzaju jazda po mieście jest w 100 procentach możliwa.

Oczywiście są pewne ograniczenia. Po pierwsze samochód z którego należy zrezygnować definitywnie, po drugie, trasa jest ściśle wyznaczona, ale bezproblemowo przejedziecie nią z Przylepu, przez centrum miasta aż do Kisielina. Jak to zrobić? Należy postawić na miejskie połączenie kolejowe, które zapewnia POLREGIO. Dodatkowo, od 9. grudnia czyli od dnia wprowadzenia nowego rozkładu jazdy, można będzie jeździć pociągami po mieście jeszcze częściej i jeszcze taniej.

Wprowadzony 9 grudnia nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał do 9 marca. W przyszłym roku rozkład zmieni się jeszcze cztery razy: w czerwcu, we wrześniu w październiku i w grudniu.

 

1
Dodaj komentarz

400
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy
Hubert

a czy pan z pol regio mógłby wytłumaczyć dlaczego połączenie Poznań – ZG nie jeździ od nowego rozkładu jazdy 1:41 tylko 2:27? I czemu ma służyć 25 minutowy postój w sulechowie i 15 minutowy w Zbąszynku?