W górę

Medycznie otwarci

0

To właśnie w tym miejscu, w jednej z sal dydaktycznych Katedry Anatomii i Histologii Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu zielonogórskiej uczelni przyszli kandydaci na studia mogli głęboko zajrzeć do wnętrza ludzkiego organizmu przy okazji zastanawiając się czy tak wybrana dalsza droga kariery dydaktycznej może być właśnie tą jedyną i właściwą.

Ta pokazowa lekcja zorganizowana w ramach Dnia Otwartego na wydziale, to jeden z elementów całości wydarzenia, które ma zaznajomić młodzież szkół średnich z możliwościami jakie stoją przed studentami wybierającymi studia na Uniwersytecie Zielonogórskim. Laboratoria z których na co dzień korzystają studenci należą obecnie do najnowocześniejszych w kraju. Tym samym baza dydaktyczna wydziału z całą pewnością może być magnesem dla potencjalnych przyszłych adeptów medycyny.

Dodajmy, że Dzień Otwarty na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu poza Katedrą Anatomii i Histologii odbywał się również w Centrum Medycyny Translacyjnej, Centrum Symulacji Medycznej oraz w uniwersyteckiej hali sportowej.

 

Dodaj komentarz

400