W górę

Jarmark Bożonarodzeniowy 2018

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia, zielonogórski deptak stanie się oazą dla tych wszystkich którzy uwielbiają nietuzinkowy asortyment świąteczny i zakupy w samym sercu miasta, na specjalnie przygotowanych stoiskach jarmarcznych.

Od kilkunastu lat właśnie w tym okresie najbliższa okolica zielonogórskiego ratusza staje się wyjątkową przestrzenią handlową. Zielonogórski Jarmark Bożonarodzeniowy organizuje Stowarzyszenie Moje Miasto wspólnie z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury.

Podczas jarmarku na odwiedzających czekają też inne niż handlowe atrakcje. Pierwsza niedziela jarmarku, to oczywiście Miejska Wigilia, czyli możliwość spotkania się wszystkich mieszkańców miasta przy jednym stole na deptaku. W kolejnych przy ratuszu będzie można wziąć udział w specjalnych warsztatach artystycznych, ale także zobaczyć specjalny pokaz rzeźbienia w lodzie. Dodajmy, że tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy na zielonogórskiej starówce rozpocznie się w sobotę 15. grudnia i potrwa kolejnych siedem dni.

Dodaj komentarz

400