W górę

Gwiazdy WOŚP 2019

Zielonogórski sztab WOŚP wciąż ciężko pracuje przygotowując kolejne atrakcje na wielki finał orkiestry, który odbędzie się 13. stycznia. Znane są już szczegóły licytacji i wydarzeń na Scenie Otwartych Serc przy ratuszu. Z dokładnym programem można zapoznać się na facebook`owym profilu WOŚP Zielona Góra 2019.

Dzisiaj wolontariusze ze sztabu uchylili rąbka tajemnicy i przedstawili zespoły, które zagrają na scenie głównej przy filharmonii.

Koncerty rozpoczną się od godziny 16. Jako pierwszy zagra Golden Life. Około 17:30 na scenie pojawi się Jelonek, a o 19:00 Hunter. Pomiędzy koncertami, o godzinie 20.00, będzie można obejrzeć tradycyjne światełko do nieba. O 20:30 zagra De Mono. Około piętnaście minut po każdym koncercie w Jazzkinie będzie można spotkać się z artystami, którzy rozdadzą autografy, zrobią sobie zdjęcia z fanami i udzielą wywiadów. Koncerty to nie jedyne atrakcje, które odbędą się na tzw. Dużej Scenie. Koncerty w bardziej kameralnym gronie odbędą się też w klubie Jazzkino. Od godziny 20:30 zagrają tam zespoły Mate, The Stereo Groove oraz Amarena. Wstępem na wydarzenie będzie datek wrzucony do orkiestrowej puszki.

Dodaj komentarz

400