W górę

Dziesiątki tysięcy ZGranych

0

Zielonogórskie karty rabatowe cieszą się ogromną popularnością w naszym mieście i korzysta z nich już blisko 70 tysięcy mieszkańców. Programy ZGrana rodzina i ZGrani zielonogórzanie 50+ dają rabaty na ofertę kulturalną, gastronomiczną, medyczną czy rekreacyjną.

Wydano już 30 tysięcy kart w programie ZGrani zielonogórzanie 50+, a tę z okrągłym numerem odebrała Pani Teresa Grochowska-Mosler, która nie ukrywa, że z wielką chęcią wykorzysta przysługujące jej rabaty. Partnerów w obu zielonogórskich programach wciąż przybywa. To firmy i instytucje, z których usług warto skorzystać, a certyfikaty, które otrzymują są wizytówką i potwierdzeniem, że to miejsca godne polecenia. Nowym partnerem obu programów został dom dziennego pobytu „Alternatywy – Aktywna Przestrzeń Seniora”. Jego pracownicy opiekują się osobami starszymi oraz proponują im różne zajęcia ruchowe i artystyczne.

Rabaty to jednak nie wszystko. W ramach programu ZGrani Zielonogórzanie 50+ dostępna jest tzw. koperta życia. Dzięki niej służby ratownicze otrzymują najważniejsze informacje o pacjencie w nagłych sytuacjach. Program ZGrana Rodzina przygotowuje natomiast paczki powitalne dla noworodków. Maluch może otrzymać wyprawkę, gdy przynajmniej jeden jego rodzic jest zameldowany w Zielonej Górze.

Dodaj komentarz

400