W górę

Debatują o przyszłości lubuskiego

Blisko dwa tysiące zaproszonych gości w tym przedstawicieli Unii Europejskiej, parlamentarzystów, specjalistów od gospodarki, nowoczesnych technologii, a nawet kosmosu. Wśród nich oczywiście przedsiębiorcy, bo w końcu to z myślą przede wszystkim o nich jest organizowane, to największe wydarzenie o charakterze biznesowym w naszym województwie.

W Zielonej Górze rozpoczął się dzisiaj Kongres Gospodarczy Lubuskie 2018, który w założeniu ma być nie tylko forum wymiany myśli i doświadczeń na tematy związane z szeroko pojmowanym biznesem i jego przyszłością, ale także a może przede wszystkim ma określić strategiczne cele dla rozwoju gospodarczego województwa na kolejne lata.

Kongres Gospodarczy – Lubuskie 2018 potrwa do soboty 13 października. Sesje tematyczne kongresu poza Filharmonią Zielonogórską odbywać się będą między innymi w Parku Naukowo – Technologicznym w Kisielinie, Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie, Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze oraz w Lubuskim Ośrodku Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych w Kalsku.

Dodaj komentarz

400