W górę

Perła turystyczna miasta

To miejsce, nawet w tej niedookreślonej pod względem pogodowym scenerii, wygląda wyjątkowo. Oczywiście przede wszystkim ze względu na ruiny zabytkowego pałacu, które po odrestaurowaniu do Zatonia przyciągają tłumy. Ich renowacja i podświetlenie, to jednak dopiero początek wielkich zmian jakie czekają ten teren w najbliższej przyszłości.

Na początku przyszłego roku, będziemy mogli tu nie tylko podziwiać pozostałości pałacu, ale również spacerować po zrewitalizowanym, zabytkowym parku. W tej chwili trwają tu prace porządkowe realizowane przez Lasy Państwowe, natomiast po ich zakończeniu na teren parku wejdą specjaliści z zielonogórskiej firmy Exalo, którzy będą odpowiedzialni za przeprowadzenie całego procesu przywracania temu wyjątkowo urokliwemu miejscu blasku świetności.

O tym, że jest to wyjątkowa przestrzeń nie trzeba przekonywać nikogo, kto chociaż raz miał okazję tu pospacerować. Po zakończeniu inwestycji, z całą pewnością, będzie to jedno z najpiękniejszych miejsc w granicach miasta. Z resztą zobaczcie państwo sami, jak potężny ma potencjał.

Dodaj komentarz

400