W górę

Lubuskie dla młodych

Samorząd województwa lubuskiego po raz kolejny pokazuje, że myśli o lubuskiej młodzieży. Władze województwa podkreślają swoją aktywność podejmowaną w ramach prowadzonej polityki młodzieżowej i wskazują wyraźnie na konkretne działania o charakterze edukacyjnym, których efektem ma być poprawa warunków młodych ludzi żyjących i funkcjonujących w przestrzeni województwa lubuskiego.

Co ważne młodzi ludzie myślą pozytywnie o lubuskim. Wyniki pilotażowego badania przeprowadzonego za pośrednictwem platformy internetowej związanej z projektem Młodzi On-Life, pokazują jasno, że lubuska młodzież jest przekonana co do tego, że w naszym województwie można realizować swoje marzenia, czy myśleć o nim jako idealnym miejscu do życia. Aczkolwiek obawiają się, po ukończeniu nauki, zderzenia z rzeczywistością lubuskiego rynku pracy.

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim województwa lubuskiego odbyło się spotkanie informacyjne w ramach kampanii Młodzi On-Life wpisującej się w Regionalny Program Operacyjny Lubuskie 2020, który daje ogromne możliwości rozwoju edukacji m.in. w oparciu o nowoczesne technologie.

Dodaj komentarz

400