W górę

AB BA zaprasza na grillowanie!

Razem mają ponad 120 lat. Do tego identyczne inicjały. Znają się od lat i nie ukrywają, że na co dzień zdarza im się robić wiele rzeczy wspólnie. Zwłaszcza, że ich zainteresowania pokrywają się na wielu płaszczyznach.

I nie chodzi oczywiście wyłącznie o politykę, czy zaangażowanie w pracę samorządową, z której są powszechnie znani, ale raczej o rzeczy czysto ludzkie, a w tym konkretnym przypadku przede wszystkim smaczne i przyjemne. Duet AB BA, czyli Andrzej Bocheński i Andrzej Brachmański mają dla mieszkańców propozycję sympatycznego spędzenia czasu, na świeżym powietrzu, połączonego z piknikiem i kulinarną rywalizacją. W środę 15 sierpnia o godzinie 16.00, Panowie Andrzejowie zapraszają mieszkańców na Wielkie Grillowanie czyli piknik rodzinny na polanie przy Amfiteatrze.

Wielkie grillowanie z duetem AB Ba rozpocznie się o godzinie 16.00. Dodajmy, że dla grillujących konkursowiczów przewidziano oczywiście nagrody, tym samym warto zaskoczyć podniebienia organizatorów i przygotować atrakcyjny czy wręcz unikatowy przepis na grillowaną wieprzowinę lub kurczaka.

Dodaj komentarz

400